Kolczyki do przekłuwania uszu

Rejuvi Cosmetics Teresa Maciejewska

Koszalin

Jamneńska 55

94 345 76 01

Witryna firmy

Kolczyki do przekłuwania uszu

Przekłuwanie uszu to już na stałe wpisało się w kulturę i modę. Jednak wybór odpowiednich kolczyków do przekłuwania uszu to kwestia, na którą nie można zwracać zbyt małej uwagi. Jeśli nie zostaną one dobrze dobrane, mogą spowodować szkody zarówno dla zdrowia, jak i wizerunku. Jak więc wybrać odpowiednie kolczyki do przekłuwania uszu?

Kiedy kupujesz kolczyki do przekłuwania uszu, powinieneś upewnić się, że materiał, z którego są one wykonane, jest hipoalergiczny. Najczęściej stosuje się stal chirurgiczną lub tytan, ale w sklepach jubilerskich można również znaleźć takie produkty z innych materiałów, takich jak srebro, złoto lub platyna. Kupując kolczyki, upewnij się, że mają one odpowiednią przekłuwaczkę - najlepiej w kształcie litery T, dzięki czemu łatwiej będzie wyciągnąć je z uszu.

Kolejną istotną rzeczą jest kształt i wielkość kolczyków. Aby nie narażać uszu na szkody, najlepiej wybrać rozmiar i kształt, które będą odpowiednie dla Twoich uszu. Przykładowo, jeśli masz małe uszy, powinieneś unikać bardzo dużych kolczyków, ponieważ mogą one powodować obrażenia.

Ostatni element to styl. Tutaj bardzo ważne jest, aby wybrać coś, co Ci się podoba i pasuje do Twojego stylu. Jeśli więc planujesz nosić kolczyki każdego dnia, wybierz takie, które będziesz chciał założyć każdego ranka.

Mimo że wybór odpowiednich kolczyków do przekłuwania uszu może się wydawać trudnym zadaniem, jeśli będziesz trzymać się tych kilku wskazówek, na pewno znajdziesz idealne i bezpieczne dla Twoich uszu akcesoria.

Dodano:

Komentarze i opinie

Średnia ocena firmy:


Zobacz także

MASI dr Mariusz Domagalski

service picture

Szczecin

Czytaj więcej

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Stępien

service picture

Sarbinowo

Czytaj więcej

BIURO RACHUNKOWE PRYMUS SIKORSKA-OLAS HONORATA

service picture

Goleniów

Czytaj więcej