Kontrole placów zabaw - https://mbasport.pl/

MBA Sport Sp. z o.o.

Nadarzyn

Kwitnąca 10

Nadarzyn

Witryna firmy

Kontrole placów zabaw - https://mbasport.pl/

Firma nie tylko zajmuje się projektowaniem placów zabaw, ale również wykonywaniem okresowych przeglądów dla konstrukcji, które wcześniej stworzyła, jak i innych zewnętrznych obiektów. Na stronie mbasport.pl można dokładnie zapoznać się z tym, kiedy należy wykonać kontrole placów zabaw lub innych obiektów takich jak na przykład siłownie plenerowe czy obszary wyznaczone na street workout.  

Eksperci z firmy pojawiają się w konkretnym miejscu w wyznaczonym terminie w celu dokonania przeglądu. Na początku zapoznają się z całą dokumentacją, deklaracjami producentów, którzy zaprojektowali dany sprzęt oraz upewniają się, czy wszystkie certyfikaty są ważne. 

Po kwestiach formalnych przychodzi czas  na właściwy przegląd techniczny. Inspektorzy koncentrują się wówczas na tym, żeby sprawdzić, czy obiekt spełnia normy bezpieczeństwa oraz użytkowe, zarówno obowiązujące w polskim prawie budowlanym, jak i ujęte w przepisach unijnych. Po zakończonym przeglądzie zleceniodawca otrzymuje pisemne potwierdzenie. 

Dodano:

Komentarze i opinie

Średnia ocena firmy:


Zobacz także

SOLID HALE Sp. z o.o.

service picture

Młochów

Czytaj więcej

e-dmuchance.eu

service picture

Warszawa

Czytaj więcej

Racoon Polska

service picture

Warszawa

Czytaj więcej