Uroda Wycieczki i podróże Wyposażenie firm Budownictwo Obuwie i ubiór Rozrywka i rekreacja Usługi finansowe i księgowe Sprzęt przemysłowy i motoryzacyjny Strony WWW, aplikacje, sprzęt
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie
Najlepszy salon kosmetyczny Chełm

Yasumi Chełm

Chełm

Lwowska 79a

695 88 88 98

Witryna firmy

Najlepszy salon kosmetyczny Chełm

Panie i panowie bardzo chętnie korzystają dziś z usług profesjonalnych kosmetyczek. Chcąc odwiedzić najlepszy salon kosmetyczny w Chełmie, warto zastanowić się nad chelm.yasumi.pl. Jest to miejsce, w którym można skorzystać zarówno z bogatej oferty zabiegów kosmetycznych, jak i zrelaksować się w trakcie przyjemnych zabiegów SPA.

Na stronie internetowej można dokładnie zapoznać się z tym , z co salon proponuje swoim klientom. Wyszczególnione zostały wszystkie wykonywane zabiegi. Przejrzysty cennik daje szansę finansowego przygotowania się do wizyty w tym miejscu.

Na zabiegi można przychodzić przez sześć dni w tygodniu. W dni powszednie, od godziny 08.00 do 20.00, zaś w soboty, od 09.00 do 15.00. W razie jakichkolwiek wątpliwości, można kontaktować się bezpośrednio z salonem, telefonicznie lub mailowo.

Dodano:

Komentarze i opinie

Średnia ocena firmy:


Zobacz także

Egeria Sp.z o.o.

service picture

Lublin

Czytaj więcej

Biuro rachunkowe KT-Office Kinga Tomczak

service picture

Lublin

Czytaj więcej

Stylion

service picture

Obsza

Czytaj więcej