Uroda Wycieczki i podróże Wyposażenie firm Budownictwo Obuwie i ubiór Rozrywka i rekreacja Usługi finansowe i księgowe Sprzęt przemysłowy i motoryzacyjny Strony WWW, aplikacje, sprzęt
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie
Kurtka Dorjan ze skóry - damska ramoneska

PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński

Elbląg

Dojazdowa 14

55 233 00 79

Witryna firmy

Kurtka Dorjan ze skóry - damska ramoneska

Dorjan jest renomowanym producentem i sprzedawcą odzieży skórzanej. Dzięki swojemu 25-letniemu doświadczeniu oferują wszystkim zainteresowanym klientom:

  • najwyższej jakości,
  • nowocześnie wykonane,
  • z klasycznym sznytem,
  • profesjonalnie wykończone,
  • z najlepszej skóry naturalnej

kurtki dla Pań i Panów. Kurtka ramoneska cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od początku istnienia firmy. Dzieje się tak ze względu na połączenie nowoczesnych rozwiązań, jak i klasycznego wyglądu ramonesek. Wysoka jakość skóry naturalnej pozwala na użytkowanie odzieży przez długi czas bez obaw o pękanie, przetarcia lub inne uszkodzenia mechaniczne.

Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą sprzedażową, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Pod linkiem do strony online sklepu znajduje się nie tylko pełny asortyment, ale również opisy wszystkich ramonesek.

Dodano:

Komentarze i opinie

Średnia ocena firmy:


Zobacz także