Uroda Wycieczki i podróże Wyposażenie firm Budownictwo Obuwie i ubiór Rozrywka i rekreacja Usługi finansowe i księgowe Sprzęt przemysłowy i motoryzacyjny Strony WWW, aplikacje, sprzęt
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie
http://www.lockedup.pl/ • Escape room Katowice rezerwacja

Lockedup.pl

Kraków

Skawińska 13

515 033 975

Witryna firmy

http://www.lockedup.pl/ • Escape room Katowice rezerwacja

Gdzie zaprosić dziewczynę na pierwszą albo kolejną randkę? Kino, teatr, a może spacer po parku? My polecamy escape room. Dlaczego? To szansa na to, aby trochę pogłówkować, przeżyć wspólną przygodę i lepiej się poznać.

Jeśli chcesz zrobić niespodziankę swojej drugiej połówce i potrzebna jest Ci rezerwacja, to escape room z Katowic zaprasza na swoją stronę internetową lockedup.pl, aby dokonać rezerwacji online, wystarczy kliknąć w wybrany scenariusz gry i wypełnić formularz rezerwacyjny, wszystko to nie zajmuje więcej niż kilka minut.

Tematy i klimat poszczególnych scenariuszy bardzo się od siebie różnią, ale bez względu na to, czy zdecydujesz się na Księgę Życia, Plan Doskonały, czy może Tajemnicę Czerwonego Smoka, to w pokoju zagadek będziesz musiał rozwiązać wiele zagadek, aby złamać kolejne szyfry i wydostać się z zamknięcia.

Dodano:

Komentarze i opinie

Średnia ocena firmy:


Zobacz także

Master4Car

service picture

Kraków

Czytaj więcej

Maro Garage Marek Cerekwicki

service picture

Kraków

Czytaj więcej