Uroda Wycieczki i podróże Wyposażenie firm Budownictwo Obuwie i ubiór Rozrywka i rekreacja Usługi finansowe i księgowe Sprzęt przemysłowy i motoryzacyjny Strony WWW, aplikacje, sprzęt
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie
Zadaszenie tarasu rozsuwane

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

Kasztanowa 12

504 130 489

Witryna firmy

Zadaszenie tarasu rozsuwane

Każda osoba posiadająca taras albo dopiero go projektująca, staje przed wyborem zadaszenia. Zastanawia się bowiem, jaki rodzaj zadaszenia sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych i w dodatku będzie rozwiązaniem funkcjonalnym.

Firma GreenHouse Service poleca rozsuwane zadaszenie tarasu. Zwijany czy rozsuwany dach to rozwiązanie bardzo praktyczne. Przede wszystkim ze względu na to, że umożliwia to korzystanie z tarasu przez cały rok. To jednak nie wszystko. Specjaliści zgodnie uważają, że konstrukcje z ruchomym dachem mają dłuższą żywotność od tych z dachem stałym. Oczywiście, o ile są właściwie serwisowane, ale o to klient nie musi się martwić.

O wszystko zadba rekomendowana firma. Gwarantuje ona nie tylko dostawę czy montaż zamówionej konstrukcji, ale serwis i ewentualne naprawy. Na profile aluminiowe obowiązuje długoletnia gwarancja. Na niektóre modele nawet do 12 lat.

Dodano:

Komentarze i opinie

Średnia ocena firmy:


Zobacz także

Punkt Krytyczny Centrum Informacji Biznesowej

service picture

Katowice

Czytaj więcej

MARBET® WIL Sp. z o. o.

service picture

Gliwice

Czytaj więcej

Grycmar Marcin Gryc

service picture

Żory

Czytaj więcej