Uroda Wycieczki i podróże Wyposażenie firm Budownictwo Obuwie i ubiór Rozrywka i rekreacja Usługi finansowe i księgowe Sprzęt przemysłowy i motoryzacyjny Strony WWW, aplikacje, sprzęt
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie
Chrzanowska Ubiera - Zmiana stylu ubierania się

Chrzanowska Ubiera

Warszawa

Dembego 8A

+48 606 40 40 41

Witryna firmy

Chrzanowska Ubiera - Zmiana stylu ubierania się

Nie podoba Ci się to, jak wyglądasz? Marzysz o tym, by wreszcie poczuć się atrakcyjnie? Skorzystaj z pomocy Chrzanowska Ubiera! Ta doświadczona stylistka wychodzi z założenia, że zmiana stylu ubierania się to znakomity sposób na to, by na nowo pokochać siebie.

Ofertą kreatorki są wyjątkowe warsztaty modowe. Tematy kursów to między innymi kreowanie wizerunku, dobór kolorów i wzorów do sylwetki, psychologia kolorów oraz odkrywanie istoty stylu.

Takie warsztaty to doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o tym, by raz na zawsze pozbyć się problemu z doborem odpowiedniej kreacji. Absolwentki kursu stają się pewnymi siebie kobietami, które wiedzą, co na siebie założyć, by zawsze wyglądać zjawiskowo.

Spotkania obywają się w małych, kameralnych grupach. Dzięki temu stylistka może poświęcić maksimum uwagi każdemu uczestnikowi.

Dodano:

Komentarze i opinie

Średnia ocena firmy:


Zobacz także

SOLID HALE Sp. z o.o.

service picture

Młochów

Czytaj więcej

e-dmuchance.eu

service picture

Warszawa

Czytaj więcej

Studio GD

service picture

Warszawa

Czytaj więcej