Uroda Wycieczki i podróże Wyposażenie firm Budownictwo Obuwie i ubiór Rozrywka i rekreacja Usługi finansowe i księgowe Sprzęt przemysłowy i motoryzacyjny Strony WWW, aplikacje, sprzęt
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie
Energooszczędne ogrzewanie domu

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO

Toruń

Legionów 16

601 862 788

Witryna firmy

Energooszczędne ogrzewanie domu

Choć ogrzewanie węglowe jest ciągle najtańsze, to niesie ze sobą mnóstwo niedogodności, takich na przykład jak potrzeba składowania opału czy zanieczyszczenie środowiska. Na rynku pojawiło się mnóstwo alternatyw, wśród których znaleźć można energooszczędne ogrzewanie domu energią elektryczną. Wiele elektrycznych systemów grzewczych oferuje firma Automatic Elektrociepło z Torunia, która od wielu lat z powodzeniem montuje:

  • ogrzewanie podłogowe akumulacyjne,
  • ogrzewanie podłogowe elektryczne,
  • piece akumulacyjne dynamiczne,
  • grzejniki konwektorowe,
  • maty grzewcze,
  • promienniki ciepła.

Wiele z nich nadaje się nie tylko do domów jednorodzinnych, ale i wielorodzinnych, a nawet do obiektów zabytkowych i sakralnych.

Systemy te idealnie sprawdzają się w nowym budownictwie, ale można je montować w modernizowanych domach, gdzie zmniejszono energochłonność. Są one tak pomyślane, aby pobór energii następował nocą, kiedy taryfa za energię jest niższa, a w pozostałych godzinach oddawał ciepło skumulowany nocą. Dzięki temu ogrzewanie staje się ekologiczne i oszczędne i nie nadwyręży domowego budżetu.

Dodano:

Komentarze i opinie

Średnia ocena firmy:


Zobacz także

Pantofle Longina Dorobek

service picture

Bydgoszcz

Czytaj więcej

ModraSova

service picture

Inowrocław

Czytaj więcej

Autokasacja U Jacka

service picture

Aleksandrów Kujawski

Czytaj więcej