Uroda Wycieczki i podróże Wyposażenie firm Budownictwo Obuwie i ubiór Rozrywka i rekreacja Usługi finansowe i księgowe Sprzęt przemysłowy i motoryzacyjny Strony WWW, aplikacje, sprzęt
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Mazowieckie Małopolskie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Inne Zachodniopomorskie Łódzkie Śląskie Świętokrzyskie
Pyłek pszczeli dla dzieci | AJEDEN Sp. z o.o.

AJEDEN Sp. z o.o.

Korytowo

Kościelna 8

601410185

Witryna firmy

Pyłek pszczeli dla dzieci | AJEDEN Sp. z o.o.

AJEDEN to rodzinna firma, znajdująca się we wsi Korytowo w woj. zachodniopomorskim, której specjalnością jest wytwarzanie ekologicznych kosmetyków oraz produktów pszczelich. Produkcja odbywa się w ciszy i spokoju w niewielkiej pracowni, a materiałami użytymi do produkcji są przede wszystkim dary przydomowej pasieki, świeże kozie mleko oraz zioła z pobliskich łąk.

Wyroby firmy są do nabycia w prowadzonym przez nią sklepie internetowym. W ofercie na uwagę zasługuje np. pyłek pszczeli dla dzieci, który jest bogatym źródłem witamin rozpuszczalnych w wodzie i tłuszczach. Pyłek posiada właściwości antyhistaminowe, oczyszczające organizm z toksyn oraz wspomagające leczenie dróg żółciowych. Ponadto zwiększa apetyt u dzieci oraz wzmacnia odporność.

W asortymencie sklepu znajdują się również m.in. smaczne miody z ziołami, mydła z mleka koziego, nierafinowane oleje kosmetyczne oraz ekologiczne hydrolaty do twarzy i włosów.

Dodano:

Komentarze i opinie

Średnia ocena firmy:


Zobacz także

Hey Taxes biuro rachunkowe

service picture

Koszalin

Czytaj więcej

AJEDEN Sp. z o.o.

service picture

Korytowo

Czytaj więcej

PiroFan

service picture

Police

Czytaj więcej